Nacházíte se zde: Úvod E-shop FIBARO Walli FIBARO Walli Spínač Z-Wave Plus (pouze aktor)

FIBARO Walli Spínač Z-Wave Plus (pouze aktor)

Značka: FIBARO
FIBARO Walli Switch je inteligentní nástěnný spínač, který je určen k ovládání jednoho nebo dvou zdrojů světla prostřednictvím sítě Z-Wave. Více
1 950 Kč

Skladem > 5 ks

Popis

Chytrý spínač s integrovaný tlačítkem používaným s jedním nebo dvěma nezávisle řízenými spínači. Funguje tedy i jako dvojitý spínací modul. Určeno pro rychlou instalaci do zásuvek. Je vybaven LED kroužkem a funkcemi modulů Fibaro.

 

Technické parametry

 

Napájení: 110-230V 50 / 60Hz Jmenovitá proudová zatěž: 13A na kanál, celkově 16A Podporované typy spotřebičů: žárovky, elektronické transformátory, feromagnetické transformátory, LED Rádiová frekvence: 868,0–868,6 MHz, 869,7–870,0 MHz Max. vysílací výkon: + 6dBm Provozní teplota: 0–35 ° C Okolní vlhkost: 10–95% RH bez kondenzace Pro instalaci do krabic: Ø = 60mm, hloubka ≥ 40mm Rozměry (H x Š x H): 86 x 86 x 51 mm

 

Možnosti použití 

Vzdálené řízení osvětlení.
Ovládání světla pomocí hlasových příkazů.
Přizpůsobení barev LED kroužku podle preferencí uživatele.
Oznámení o poruše elektrických zařízení.
Monitorování výkonu a spotřeby energie.

 

Kompatibilita

FIBARO Walli je za použití redukce kompatibilní s předními částmi jiných výrobců: GIRA - System 55 (zkontrolujte specifikaci, pro daný model vypínačů), Legrand - Celiane, Schneider - Odace.
Pokud vám záleží na dosavadním vzhledu svých zásuvek, vybavte je inteligentní vnitřní částí a užívejte si inteligentní funkce bez nutnosti jejich výměny.

Visa   Visa Electron Mastercard  Verified by VISA  MasterCard SecureCode  MasterCard SecureCode

Nahoru